Мотокультиватор КЕНТАВР МК 10-2С в заводській упаковці
Мотокультиватор Кентавр МК 10-2 С (77313) має компактні розміри про володіє високою маневреністю. В культиваторі кентавр присутній активне повітряне охолодження в якості чотириступінчастою фільтра повітря. Оснащений металевими крилами, які прикривають фрези і захищають людини, що працює з агрегатом, від випадкового попадання, гострих і важких предметів. Ергономічність і комфорт управління - оснащений двома подовженими ручками для легкого управління і високого рівня комфорту. Завдяки довгим ручкам, що працює з інструментом людині, не доведеться нахилятися для виконання роботи. Запускається культиватор дуже легко – вручну, вручну з допомогою ручного стартера. Все управління знаходиться на кермі культиватора. купити мотокультиватор Кентавр МК 10-2 С від офіційного представника в Україні можна у нас.
Характеристики Кентавр МК 10-2 С
- Бренд: Кентавр (Україна)
- Країна виробник: Китай
- Офіційна гарантія: 12 місяців
- Марка двигуна: 1E44F-5
- Тип двигуна: бензиновий 2-х тактний, з повітряним охолодженням
- Номінальна потужність: 2,5 л. с. / 1,8 кВт
- Робочий об'єм: 51,7 см3
- Обсяг паливного бака: 1,6 л
- Кількість передач: вперед 1
- Ширина захоплення фрези: 240 мм
- Глибина обробки грунту: 100...160 мм
- Діаметр ротора фрези: 230 мм
- Обороти ротора грунтофрез: 230 об/хв
- Кількість ножів: 4 шт
- Транспортувальні колеса: Діаметр 175 мм
- Габарити в упаковці ДхШхВ: 300 х 330 х 525 мм
- Габарити в зборі ДхШхВ: 800 х 440 х 800 мм
- Вага брутто: 16,5 кг
- Вага в зборі (без палива в баку): 13,5 кг
Особливості культиватора Кентавр МК10-2С
- Двотактний двигун
- Розбірний редуктор
- 4-ступінчастий фільтр очищення повітря
- Бічна вихлопна труба
Комплектація Кентавр МК 10-2 С
- Мотокультиватор
- Фрези (4 шт.)
- Колеса
- Керівництво по експлуатації
"Трактор Плюс" професійно орієнтований сайт з продажу сільськогосподарської техніки і навісного обладнання. Будучи офіційними представниками заводу–виробника, надаємо заводську гарантію. Сільськогосподарську техніку і навісне устаткування доставляємо по всій території України (за винятком тимчасово окупованих районів Донецької та Луганської областей, а також півострова Крим), можемо доставити прямо до Вашого двору. Доставка здійснюється без передоплати і додаткових платежів (за винятком оплати послуг сторонніх перевізників, таких як Нова Пошта і тд.), ми довіряємо нашим клієнтам і впевнені в якості своєї продукції. Телефонуйте прямо зараз і наші кваліфіковані консультанти з радістю та професійно дадуть відповіді на всі Ваші запитання. Телефонуйте і ви отримаєте найповнішу інформацію і придбайте необхідну Вам техніку вже сьогодні! Гарного Вам врожаю!
Важливо! Інформація на даному сайті не є публічною офертою, а наведена виключно для ознайомлення з товарними позиціями. Асортимент товару, його вартість, технічні складові, комплектація та інше можуть бути змінені виробником. При оформленні замовлення інформація уточнюється.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Кентавр |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Культиватор |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Максимальна ширина обробки | 24 см |
| Максимальна глибина обробки | 16 см |
| Кількість передач | 1 вперед |
| Система запуску | Механічний стартер |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Потужність двигуна | 2.5 к. с. |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Об'єм паливного бака | 1.6 л |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 800 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Висота | 800 мм |
| Вага | 16.5 кг |
- Ціна: 3 600 ₴



