Мотокультуратор Кентавр МК 30-1Т
| ТЕХНІЧНІ ПАРАМЕТРИ | |
|---|---|
| Потужність, к.с. | 4.5 |
| Потужність, кВт | 3.3 |
| Тип | Мотокультуратор |
| Ширина оброблення, мм | 400 |
| Редуктор | Черв'ячний |
| Система охолодження | Повітряна |
| Тип палива | Бензин |
| Модель двигуна | 1Р65FE-2 |
| Глибина оброблення, мм | 140 |
| Привод | Кліногенної |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Об'єм паливного бака, л | 1.8 |
| Кількість передач уперед | 1 |
| Система запуску | Ручний старт |
| Трансмісія | Редуктор із черв'ячним передаванням |
| Тактність двигуна | 4-тактний |
| ДОДАТКОВО | |
| Виробник | Кентавр |
| Колір | Зелений |
| Особливості | Розбірне кермо з ручками, регульоване за висотою; Транспортне колесо відкидне із суцільною пластмасовою шиною; Кількість секцій gruntофрези 4 шт.; Діаметр ротора глунтофрези 250 мм; Розміри ножів ґрунтофрези (Товщина/довжина), 3/125 мм; Повітряний фільтр паперового типу; Тип системи змащення розбризкування; Об'єм оливи в картері 0,6 л. |
| Комплектація | Мотокультуратор; Документация. |
| Родина бренда | Україна |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантія | 12 місяців |
| Обмін і повернення товару | Обмін або повернення впродовж 14 днів після купівлі |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення |
| ГАБАРИТЫ | |
| Висота, мм | 910 |
| Глибина, мм | 1460 |
| Ширина, мм | 440 |
| ВхШхГ в упаковці, мм | 700х405х470 |
| Вага, кг | 32.95 |
| Вага упакованого товару, кг | 35 |
"Трактор Плюс" професійно орієнтований сайт із продажу сільськогосподарської техніки та навісного обладнання. Як офіційні представники заводу-виробника, надаємо заводську гарантію. Сільськогосподарську техніку та навісне обладнання доставляємо на всій території України (за винятком тимчасово окупованих районів Донецьком і Луганською зонами, а також півострова Крим), можемо доставити прямо до Вашого двору. Доставка здійснюється без передоплатів і додаткових платежів (за винятком оплати послуг сторонніх перевізників, як-от Нова Пошта тощо), ми надіємося на наших клієнтів і впевнені в якості своєї продукції. Телефонуйте прямо зараз і наші кваліфіковані консультанти з радістю та професійно дадуть на всі ваші питання, що залишилися. Телефонуйте та отримайте найповшу інформацію та придбайте необхідну Вам техніку вже сьогодні! Гарного Вам врожаю!
До уваги покупця! На сайті, на жаль, можливі неточності в описі, фото, комплектації або технічних характеристиках, що можливо у зв'язку зі змінами в виробника. Усі деталі уточнюйте в менеджера! Благодарим за розуміння!
Важливо! Інформація на даному сайті не є публічною офертою, а наведена виключно для ознайомлення з товарними позиціями. Асортимент товару, його вартість, технічні складові, комплектація та інше можуть бути змінені виробником. При оформленні замовлення інформація уточнюється.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Кентавр |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Культиватор |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Марка двигуна | 1Р65FE-2 |
| Максимальна ширина обробки | 40 см |
| Максимальна глибина обробки | 15 см |
| Кількість передач | 1 вперед |
| Система запуску | Механічний стартер |
| Трансмісія | Черв'ячний редуктор |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Потужність двигуна | 4.5 к. с. |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Об'єм паливного бака | 1.8 л |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1460 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Висота | 910 мм |
| Вага | 33 кг |
- Ціна: 9 520 ₴







