Мотокультиватор Кентавр МК30-4/6
Вже пішли в історію ті часи, коли сільським жителям України для того, щоб нормально прожити, доводилося з допомогою ручного інструменту обробляти присадибні ділянки площею до 0.5 га, виконуючи при цьому вручну практично всі види робіт від посадки до збору врожаю. Але, на дворі XXI століття, і сьогодні, кожен власник, навіть крихітного земельної ділянки, для обробки цієї землі хоче мати якусь мототехніку. Звичайно, якщо розміри оброблюваного ділянки не перевищують 0.05 га, немає життєвої необхідності купувати великий і дорогий мотоблок - Для цих цілей цілком достатньо недорогого, невеликого і надійного мотокультиватора, наприклад такого, як КЕНТАВР МКЗО-4/6. Цей культиватор ще недостатньо відомий українським споживачам, так як тільки в 2017 році з'явився у продажу. А ось з іншими представниками садової техніки ТМ КЕНТАВР користувачі вже знайомі не з чуток. Вже не один рік мотокультиватори даного виробника радують своїх власників надійною і безвідмовною роботою. Впевнений, що культиватор МКЗО-4/6 не буде винятком і не порушить ці традиції.
Даний мотокультиватор має просту конструкцію і відрізняється спеціальної компановкой двигуна: вал мотора розташовується вертикально. Таке розташування мотора дозволило максимально спростити конструкцію та зменшити вагу культиватора, що підвищує маневреність і керованість його. Від мотора обертання з допомогою ремінного приводу передається на черв'ячний редуктор і від нього на робочі органи - металеві фрези. Притискний ролик, встановлений на пасової передачі виконує роль муфти зчеплення. Призначення даного культиватора не вимагає установки коробки передач, тому швидкість руху культиватора змінюється за рахунок регулювання обертів двигуна.
Металева фреза, встановлена на даному культиваторі має секційну, розбірну конструкцію, що дозволяє змінювати ширину захоплення фрези 460 або 650 мм, глибина обробки складає до 200 мм. Фреза в процесі роботи обертається зі швидкістю 127 об/хв, що забезпечує якісне розпушування по всій глибині обробки. На культиваторі встановлений одноциліндровий бензиновий, чотиритактний двигун з примусовим повітряним охолодженням має потужність 4.0 к. с і об'єм камери згоряння 140 см. куб. Такої потужності цілком достатньо для якісного і продуктивного розпушування всіх типів грунтів при максимальній ширині захоплення фрези. Крім того, цей мотор має хороший моторесурс і економне споживання бензину. Запуск двигуна легко і просто виробляється ручним стартером. Для полегшення пересування культиватора при непрацюючому двигуні в передній частині встановлено транспортувальне колесо.
Если Вы ищете себе недорогого и надежного помощника для выполнения работ на участке площадью до 0.1 га, то лучшего помощника чем мотокультиватор КЕНТАВР МКЗО-4/6 Вам не найти. Уверен, что работа с таким помощником на земельном участке будет приносить вам только удовольствие.
“Трактор Плюс” профессионально ориентированный сайт по продаже сельскохозяйственной техники и навесного оборудования. Являясь официальными представителями завода–производителя, предоставляем заводскую гарантию. Сельскохозяйственную технику и навесное оборудование доставляем по всей территории Украины (за исключением временно оккупированных районов Донецкой и Луганской областей, а также полуострова Крым), можем доставить прямо к Вашему двору. Доставка осуществляется без предоплаты и дополнительных платежей (за исключением оплаты услуг сторонних перевозчиков, таких как Новая Почта и тд.), мы доверяем нашим клиентам и уверены в качестве своей продукции. Звоните прямо сейчас и наши квалифицированные консультанты с радостью и профессионально ответят на все оставшиеся Ваши вопросы. Звоните и получите самую полную информацию и приобретайте необходимую Вам технику уже сегодня! Хорошего Вам урожая!
К вниманию покупателя! На сайте, к сожалению, возможны неточности в описании, фото, комплектации или технических характеристиках, что возможно в связи с изменениями у производителя. Все детали уточняйте у менеджера! Благодарим за понимание!
Важливо! Інформація на даному сайті не є публічною офертою, а наведена виключно для ознайомлення з товарними позиціями. Асортимент товару, його вартість, технічні складові, комплектація та інше можуть бути змінені виробником. При оформленні замовлення інформація уточнюється.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Кентавр |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Культиватор |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Мінімальна ширина обробки | 45 см |
| Максимальна ширина обробки | 65.5 см |
| Максимальна глибина обробки | 15 см |
| Кількість передач | 1 вперед |
| Система запуску | Механічний стартер |
| Швидкість обертання фрез | 120 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Потужність двигуна | 4 к. с. |
| Об'єм двигуна | 140 куб. см |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Кількість обертів двигуна | 3600 об/хв |
| Об'єм паливного бака | 1 л |
| Витрата палива | 0.39 л/год |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 34 кг |
- Ціна: 10 800 ₴




