Мотоблок ДТЗ 576Д
Сьогодні нікого не треба переконувати в тому, що мотоблок вже став для більшості власників земельних ділянок найпершим помічником при виконанні різних робіт. У справжнього господаря такий помічник у комплекті з навісним та причіпним обладнанням може виконувати практично все: обробити землю, посадити і викопати врожай різних культур, скосити траву, прибрати сніг, перевезти різні вантажі і багато хто, багато хто інші види робіт по будинку і на городі. Ідучи назустріч побажанням споживачів, виробники мотоблоків постійно удосконалюють випускаються моделі. Мотоблок ДТЗ 576Д ще мало знайомий українським аграріям, так як зовсім недавно з'явився в продажу. А ось з його попередником КЕНТАВР МБ 2080Д на основі якого був створений ДТЗ 576Д, українські споживачі давно і добре знайомі. На наш погляд, ця модель у свій час була однією з кращих серед мотоблоків виробництва ТМ КЕНТАВР.
| Аналог МБ2080Д; Диски захисту рослин 320 мм; фреза регулюється по ширині секціями 2+1+1; товщина ножів фрези 6 мм; повітряний фільтр масляного типу; металеві ручки управління; болт зливу масла з двигуна оснащений магнітним наконечником. колір: синій |
Мотоблок ДТЗ 576Д має такий же зовнішній вигляд, такий же силовий агрегат - одноциліндровий дизельний мотор потужністю 7.6 л. з, але є одна істотна відмінність. Замість КПП (2 передачі вперед, 1 назад) встановлена вдосконалена КПП, має 3 передачі вперед і один назад. Використання такої коробки, додатково обладнаної зниженою передачею, при збереженні всіх інших параметрів дозволило значно підвищити тягове зусилля мотоблока і знизити швидкість його руху, що особливо важливо при виконанні важких робіт, таких як оранка, культивація та інших робіт. А установка надежнейшего, економного мотора, що працює на недорогому дизельному паливі робить даний мотоблок на сьогоднішній день одним з кращих в своєму класі. Володіючи такими перевагами, мотоблок ДТЗ 576Д в руках справжнього господаря може виконувати практично все: переорати землю і підготувати її під посадку, посадити та посіяти культурні рослини, провести міжрядний обробіток рослин, зібрати і перевести вирощений урожай, скосити траву на сіно, очистити територію від снігу, перевозити на причепі різноманітні вантажі і багато інші роботи.
У продаж з заводу даний мотоблок надходить у комплекті з розбірними металевими фрезами і гумовими транспортними колесами. Фреза встановлюється на ходовий вал замість гумових коліс і виробляє розпушування ґрунту на глибину до 250 мм, максимальна ширина захоплення фрези складає 1136 мм. А щоб такий мотоблок міг виконувати найрізноманітніші роботи на земельній ділянці і по будинку необхідно додатково придбати комплект різного робочого навісного або причіпного обладнання - і тільки мотоблок в комплекті з різним робочим устаткуванням стане найпершим помічником при виконанні робіт по будинку і на городі.
“Трактор Плюс” профессионально ориентированный сайт по продаже сельскохозяйственной техники и навесного оборудования. Являясь официальными представителями завода–производителя, предоставляем заводскую гарантию. Сельскохозяйственную технику и навесное оборудование доставляем по всей территории Украины (за исключением временно оккупированных районов Донецкой и Луганской областей, а также полуострова Крым), можем доставить прямо к Вашему двору. Доставка осуществляется без предоплаты и дополнительных платежей (за исключением оплаты услуг сторонних перевозчиков, таких как Новая Почта и тд.), мы доверяем нашим клиентам и уверены в качестве своей продукции. Звоните прямо сейчас и наши квалифицированные консультанты с радостью и профессионально ответят на все оставшиеся Ваши вопросы. Звоните и получите самую полную информацию и приобретайте необходимую Вам технику уже сегодня! Хорошего Вам урожая!
К вниманию покупателя! На сайте, к сожалению, возможны неточности в описании, фото, комплектации или технических характеристиках, что возможно в связи с изменениями у производителя. Все детали уточняйте у менеджера! Благодарим за понимание!
Важливо! Інформація на даному сайті не є публічною офертою, а наведена виключно для ознайомлення з товарними позиціями. Асортимент товару, його вартість, технічні складові, комплектація та інше можуть бути змінені виробником. При оформленні замовлення інформація уточнюється.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ДТЗ |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Мотоблок |
| Тип двигуна | Дизельний |
| Максимальна ширина обробки | 1.136 см |
| Максимальна глибина обробки | 30 см |
| Кількість передач | 3 вперед/1 назад |
| Система запуску | Механічний стартер |
| Трансмісія | Шестерний редуктор |
| Вал відбору потужності | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Потужність двигуна | 7.6 к. с. |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Об'єм паливного бака | 3.5 л |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 120 кг |
- Ціна: 25 280 ₴





